İstanbullu işadamları Vize’ye hayran kaldı

9
İnka Sportif  Kuruluşu’nun Sahibi Adnan Şimşek ile birlikte İstanbul’dan 10  kişilik işadamları gurubuyla Vize’ye gelen Zara İş Adamları Derneği…

 


HABER MERKEZİ
İnka Sportif  Kuruluşu’nun Sahibi Adnan Şimşek ile birlikte İstanbul’dan 10  kişilik işadamları gurubuyla Vize’ye gelen Zara İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Kaplan, Başkan Yardımcısı Adnan Şimşek, işadamlarımızdan Sedat Coşkun, Coşkun Yılmaz, Ufuk Şimşek, Süleyman Dönmez, Mehmet Şahin, Kazım Ak, Vahap Kurt Vize’yi çok beğendiklerini belirttiler.
İleride buraya yatırım yapacaklarını belirten Hasan Kaplan  Doğa ve Tarih kokan dünyanın en güzel kasabalarından birinde olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
İnka Sportif Kuruluşları’nın sahibi  Adnan Şimşek; “İkinci kez Bülent Türker’in davetlisi olarak buraya geliyorum. Küçükyayala ve Kızılağacı çok beğendim. Kıyıköy bir Doğa Cenneti. Bayram sonrası tekrardan buraya geleceğim. İstanbul’a yakınlığı ve muhteşem kültürü ile Vize gizli bir cennet” dedi.
İstanbul’dan gelen işadamları Bülent Türker’in rehberliğinde Küçük Ayasofya, Kale Mahallesi, Surlar ve Antik Tiyatro’yu gezdikten sonra Vize’den ayrıldılar. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here