İstanbul SGK İl Müdürü Kırklareli’de seminer verdi

13
İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Kuruca Kırklareli’ne gelerek, Kırklareli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Üyeleri’ne “Sosyal Güvenlik Reformu” konulu seminer verdi

HABER MERKEZİ

İstanbul SGK İl Müdürü Mustafa Kurucu 13 Şubat 2010 Cumartesi günü Kırklareli SMMMO Üyeleri’ne “Sosyal Güvenlik Reformu” konulu seminer verdi. Kırklareli SMMMO Toplantı Salonu’nda verilen seminere Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram ve Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol ve Oda Üyeleri katıldı. Burhan Üstünkol kısa bir konuşma yaparak İstanbul SGK İl Müdürü Mustafa Kuruca’ya kendilerini kırmayarak seminer verdiği için teşekkür etti.
Daha sonra seminere başlayan Mustafa Kurucu sürekli değişen kanunlar ile kendilerinin sıkıntıya girdiğini, fakat değişen kanunların seminerlerde anlatılarak uygulanmasına kolaylık sağlandığını belirtti. Müdürlüklere gelen tüm şikayet ve önerilerin değerlendirildiğini ve vatandaşların eksiklik ve yanlışlıkları mutlaka bildirmelerini rica etti. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here