İşbilen, Mahalle Muhtarları ile kahvaltı da buluştu

8
Edirne’nin Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Mahalle Muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.
HABER MERKEZİ
Garden Park’ta düzenlenen toplantı da Başkan Av. Enis İşbilen, mahallelerin sorunları ve ilgili müdürlüklerin mahallelerde yürüttükleri çalışmaların görüşüldüğü toplantıda çalışmaların ne aşamada olduğu, sorunların çözüm yolları ele alındı. 
Düzenlenen toplantıda mahalle muhtarları sırasıyla söz alarak mahallelerine ait talep ve önerilerini birinci ağızdan ileterek yürütülen çalışmaların süreci hakkında bilgi aldı. 
Mahalle Muhtarlarının bulundukları mahallelerde gözü-kulağı olduğunu belirten Başkan İşbilen; “Belediye olarak biz mahalle muhtarlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede yerine getiriyoruz. En çok şikâyet edilen kaldırım işgali, şehir içinde hayvan bakılması ve at arabaları gibi sorunları el birliğiyle çözeceğiz. Ancak bazı çalışmaların belirli süreçlere yayılması gerekiyor. Bazı sorunların kalıcı bir biçimde çözülmesi içinde imar çalışmalarının tamamlanması gerekiyor. 2,5 yıl boyunca birlikte çalışan bir ekibin parçaları olarak bugün bir araya geldik ve yapılan bu tür değerlendirme toplantıları ile belediye çalışmalarına olumlu katkı sağlayacağı mutlaktır. Toplantıya katılımlarından dolayı Muhtarlar Derneği Başkanımız Hayati Balkan’ın şahsında tüm mahalle muhtarı arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek Muhtarlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here