“İş bulmada bir adım öndeler”

12
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan “Katı ve Sıvı Yatıklı Kalorifer Ateşçisi Kursu” tamamlandı.
HABER MERKEZİ
 Kursa katılan kursiyerlere düzenlenen tören ile belgeleri verildi.
Sona eren kursa katılıp, başarılı olan kursiyerlere belgeleri 02 Şubat 2011 Çarşamba günü saat 14.00’te Kırklareli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çapa ve Müdür Yardımcısı Erbil Zaralı tarafından düzenlenen törenle verildi. 
Törende konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Çapa, Doğalgaz Ateşçiliği Kursu’na katılabilmek için kursiyerlerin “Katı ve Sıvı Yatıklı Kalorifer Ateşçisi Kursu”na mutlaka katılıp belge almalarının gerektiğini belirterek; “Halk Eğitim Merkezi olarak düzenlediğimiz kurslara katılıp belge alanlar, iş bulma konusunda diğerlerine göre bir adım önde oluyorlar” dedi. 
20 Aralık 2010 tarihinde başlayan ve 31 Ocak 2011 tarihinde sona eren kursu Ertuğ Güney verdi. Düzenlenen kursa; Turgay Tek, İbrahim Özay, Tuncay Çektin, Halil Papatya, Remzi Uskan, Ali Arslan, Zatiye Tezcan, Suat soydan, Samet Fırça, Ramazan Göymen, Harun Ayaz, Sezgin Bulgur, Mustafa Şengün ve Birol Utanç katıldı. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here