“İş Birliği Güç Birliği Projesi”nin sonuçları değerlendirildi

12
KOSGEB, Sanayi Odası ve Kırklareli Üniversitesi’nden yetkililerin bulunduğu Kurul’da ‘“İş Birliği Güç Birliği Projesi”nin sonuç raporu değerlendirildi.
HABER MERKEZİ
KOSGEB Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci, KOSGEB, Sanayi Odası ve Kırklareli Üniversitesi olarak hazırlanan ‘“İş Birliği Güç Birliği Projesi”nin tamamlandığını söyledi.
Sanayicilerin ve işletmecilerin girişimine yönelik hazırlanan ‘“İş Birliği Güç Birliği Projesi” kapsamında 5 işletme sahibinin bir araya gelerek ortak olarak açtıkları Alınteri Ekmekçilik işletmesinin sonuç raporu değerlendirildiğini söyledi.
Cebeci, 5 ortaklı açılan Alınteri Ekmekçilik işletmesi otomasyona dayalı, tamamıyla teknolojik olarak üretim gösterdiği şeklinde konuştu.
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli Üniversitesi’nde Yrd. Doç. Dr. Celal Taşçı, KOSGEB Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci, KOSGEB Başkanlık Müşaviri Nedim Kara ve Sanayi Odası’ndan Hasan Öztürk’ün katıldığı kurulda, işletme ortakları da hazırda bulundu. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here