İnşaat Sanatkarları, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Başkanı’nı seçecek

22
* Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçileri ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu 03 Ocak 2010 Pazar günü yapılacak.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçileri ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu 03 Ocak 2010 Pazar günü saat 12.00’de Paşa Cafe Restaurant’ta gerçekleştirilecek. Yapılacak olan Olağan Genel Kurul’daki Başkanlık Seçimleri için adaylığını ilk olarak açıklayan ve halen Başkan olan Ergun Selçuk Olağan Genel Kurul Toplantısı ile ilgili olarak şunları kaydetti:
 “Odamızın Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 03 Ocak 2010 Pazar günü saat 12.00’de Paşa Cafe Restaurant’ta yapacağız. Kongremiz Divan Teşekkülü’nün ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bilanço Gelir Gider Hesapları’nın okunması ile devam edecek.
Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Raporları’nın ayrı ayrı ibra edilmesinin ardından yeni dönem çalışma programı ile program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi gerçekleştirilecek. Aylık ücretlerin, huzur haklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesinin ardından, kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkul ve her türlü taşıt alım ve satımına, gayrimenkul karşılığında ödünç para alınması için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi konusu görüşülerek karara bağlanacak.
Odamız üyelerinin yüksek öğrenimde okuyan çocuklarına burs verilmesi, oda üyelerine yardımda bulunulması için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi konusunun görüşülmesinin ardından, Odamız üyelerinden her meslekte en eski ve yaşlı üyelere plaket verilecek. Kongremiz yapılacak olan seçimlerin ardından sona erecek.
2002 yılında göreve geldiğimizde kapısı kapalı, evrakları arabada gezen bir Oda’yı devraldık. Ben ve Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşları ile birlikte yaptığımız yoğun çalışmalar sonucunda Odamızı Kırklareli’de bulunan Odalar içerisinde en üst seviyeye getirdik.
Bu çalışmalarımız kapsamında ilk olarak Odamızı arabadan kurtararak bir yer kazandırdık. Üyelerimize çeşitli kurslar, seminerler düzenleyerek onların gelişen teknolojiden haberdar olmalarını ve bilgilenmelerini sağladık. İl dışında düzenlenen birçok fuara üyelerimizi götürerek onların ufkunu genişlettik. Resmi Kurumlarda üyelerimizin her türlü sorununu çözdük ve bundan sonrada çözmeye devam edeceğiz.
Oda Başkanı olarak, Odamızı Ankara’daki ve Kırklareli’deki üst kuruluşlarda temsil ettim. Halen de Ankara’da Türkiye Elektrik ve Elektronikçiler Federasyonu’nda Denetim Kurulu Başkanlığı ve Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi’nde Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyorum.
Üyelerimiz tekrardan teveccühü gösterirde beni seçerlerse bundan evvel olduğu gibi bundan sonra da daima onların yanında olacağım. Daha çok kültürel ve sosyal faaliyetler düzenleyeceğim. Onların her gün gelişen mesleğimiz konusunda teknolojik alandaki ilerlemelerden bilgilenmelerini sağlayacağım.” (s)  
 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here