İnecespor Şansını yenemedi

16
Kırklareli Süper Amatör Ligde mücadele ederek şampiyonluk yolunda olan İnecespor, Lüleburgazspor’a 2-0 yenilerek, taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.
HABER MERKEZİ
Maça kontrollü bir şekilde başlayan İnecespor, daha sonra rakibini baskı altına aldı. Maçın 25. dakikasında Muhammed, 65’te Tarık, 73’te Reha’nın yüzde yüzlük gol pozisyonları bir türlü neticeye ulaşmadı.
Maçı mutlak galip gelmek parolasıyla saldıran İnecespor, rakip takımın 83. dakikasında geliştirilen kontra ataktan gelen golle 1-0 geriye düştü.
Daha sonra beraberlik gölünü ararken 90+2. dakikada Lüleburgaz’ın bir golü daha kaydedildi ve durumum 2-0’a yükseldi.
Karşılaşmanın ardından bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Arif Yanak, şansız bir yenilgi aldıklarını ancak, takımın gücüne inandığını ve önümüzdeki hafta oynanacak olan Pınarhisarspor maçında bu galibiyeti telafi edeceklerini söyledi.
Kulüp başkan yardımcısı Nejdet Kırkıl ise, saha şartlarının futbolcuların motivasyonlarını son derece bozduğunu, maçın oynandığı sahada gerek futbolcuların, gerekse taraftarların tuvalet ihtiyaçlarını bile karşılayamadıklarını, son derece ilkel şartlarda mücadele ettiklerini belirtti.
Kırkıl, karşılaşmanın ardından futbolcuların düş ihtiyaçlarını karşılayamadıklarını, bu şartlarda özellikle Lüleburgaz gibi büyük bir kentte yetişmesi amaçlanan futbolcuların, yetişemeyeceğini ifade etti. (yş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.