İnecespor, Evrenspor’u 3-2 mağlup etti

26
Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden İnecespor, kendi sahasında Evrenspor’u 3-2 mağlup ederek, ligde ikinciliğe yükseldi.
HABER MERKEZİ
İnece Beldesindeki futbol sahasında oynanan karşılaşmayı,  İnece Belediye Başkanı İlyas Yılmam, İnecespor taraftarları ile çok sayıda futbol tutkunu izledi. 
Orta hakemin düdüğü ile başlayan karşılaşmada Evrenspor ilk golü atarak 1-0 öne geçti. İnecespor, kısa bir şaşkınlığın ardından Muhammet Turan’ın golü ile skoru eşitledi. Oyunda ağırlığını ortaya koyan İnecespor,  Muhammet Turan’ın attığı güzel bir gollerle sahadan 3-2 galip ayrıldı.
İnece Belediye Başkanı İlyas Yılmam, karşılaşmadan sonra futbolcuları tek tek kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Yılmam,  İnecespor’a maddi ve manevi her türlü desteği verdiğini belirtti. Bundan sonrada İnecespor Kulübünün yanında olacağını ifade eden Yılmam; “Her zaman sporun ve sporcuların yanandayız. Destek olunca başarıda elde edilebiliyor” dedi.
İnecespor Antrenörü Adem Onay,  sahalarında 20 haftadan bu yana mağlubiyet yaşamadıklarını ve genç bir futbolcu kadrosu ile ligde emin adımlarla ilerlediklerini bildirdi.
İnecespor Genel Kaptanı Ünal Filibe de, ‘’Geçen yıl Süper Amatör Futbol Ligine çıktık. Ligde yeni olmamaıza rağmen sezonu iyi bir yerde kapattık. Bu yıl durumumuz daha iyi, daha istikrarlı bir futbol oynuyoruz. Hedefim bir üst lige çıkmak.  Ligde 18 puanlar Büyükkarıştıranspor’un ardından 13 puanla ikinci durumdayız. Bizi 11 puanla takip eden Büyükmandıra Adaspor ise üçüncü durumda.  Başarılarımızda en büyük payı olan Belediye Başkanımız İlyas Yılmam’a teşekkür ediyoruz.  Kendisi maddi ve manevi olarak yanımızda’’ diye konuştu.
Evrenspor Antrenörü Ali Salgın ise sezonu ligi düşmeden tamamlamak olduğunu kaydetti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here