İnece Sanayi Sitesi esnafından örnek davranış

22
Kırklareli merkez ilçeye bağlı İnece Beldesi’nde faaliyet göstermekte olan Sanayi Sitesi’ndeki esnaflar bir araya gelerek belde halkına İftar Yemeği verdiler.
HABER MERKEZİ
27 Temmuz 2012 Cuma günü akşamı İnece Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine katılanları Sanayi Sitesi Esnafları kapıda tek tek karşılayarak hal ve hatırlarını sordular.
İftar Yemeği’ne katılan İnece Belediye Başkanı İlyas Yılmam; “Mübarek Ramazan Ayı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde çeşitli kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri ve hayırsever vatandaşlarımız tarafından iftar yemekleri veriliyor. Beldemizdeki Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnaf kardeşlerimizde bu yıl ilk defa bu iftar yemeğini düzenlediler. Bunu geleneksel hale getirmek istiyorlar. Kendilerine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum
Belediye olarak iftara katılacak olan vatandaşlarımızı otobüslerimiz ile mahallelerinden alarak buraya getirdik. İnşallah Sanayi Sitesi Esnafımızın yaptığı bu hayırlı davranış, diğer hayırseverlere örnek teşkil eder” dedi. (s)
     

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here