İnce’den İnci’ye destek

12
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı M. Siyam Kesimoğlu’na destek amaçlı Kırklareli’ye gelen CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce’nin Cumhuriyet Meydanı’nda CHP’lilerle buluşmasından önceki ki durağı Kavaklı oldu.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı M. Siyam Kesimoğlu’na destek amaçlı Kırklareli’ye gelen CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce’nin Cumhuriyet Meydanı’nda CHP’lilerle buluşmasından önceki ki durağı Kavaklı oldu. İnce Kavaklı’da çoğunluğu bayanlardan oluşan kalabalık bir grup tarafından karşılandı.
Kavaklı meydanında halka hitap eden İnce, Kavaklı Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı İnci Tunç’a destek istedi, Hükümete ve Tayip Erdoğan’a ağır eleştirilerde bulundu.
* İnce, “Bu bir parti meselesi değil, çocuklarımızın geleceği meselesidir”
CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“Her gelen değerli hemşehrilerim diye söze başlar. Sizler benim gerçek hemşerilerimsiniz. Çakma hemşehri değil. Bu seçimin Türk Milleti için öneminin büyük olduğunu lütfen unutmayın. Bu bir parti meselesi değil, çocuklarımızın geleceği meselesidir. Oyunuzu kullanırken çocuklarınız adına, torunlarınız adına kullanacaksınız.  Türkiye yağmalanırken sen hala kişisel çıkarını düşünüyorsan bir yerde yanlış yapıyorsun demektir. Helallık almamız lazım.
Değerli hanım efendiler, beyefendiler. Adı gibi bir Başkanınız var. Kavaklı için yaptıkları ortada.  İnce’den, İnci’ye destek için geldim. Sizde desteğinizi esirgemeyin. Başkanınıza sahip çıkın. Hırsızlardan hesap sormak için İnci Başkanınızın yanında olun. Ben İnci Başkanı bönce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum.” (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here