İlk ziyaretçileri Okul Aile Birliği

27
Kırklareli Fen Lisesi Müdürü olarak göreve yeni başlayan Sadi Gökkaya’yı Kırklareli Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Aile Birliği Üyeleri ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Fen Lisesi Müdürü olarak göreve yeni başlayan Sadi Gökkaya’yı Kırklareli Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Aile Birliği Üyeleri ziyaret etti.
Yeni eğitim-öğretim çalışmaları hakkında sohbetin gerçekleştiği ziyarette Okul Aile Birliği Başkanı İpek Deveci, Okul Aile Birliği Üyeleri Saadet Özdemir, Sevgül Çavuş, Fahrunisa Vişne,  Gökkaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.
Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı İpek Deveci, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Gökkaya ile yollarının birleşmesinden Aile Birliği olarak memnun olduklarını, okul ve öğrenciler için iyi işler yapacaklarını, öğrenci başarısının artmasını dilediklerin söyleyerek, hayırlı olsun dedi.
Kırklareli Fen Lisesi’nin Yeni Müdürü Sadi Gökkaya, yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nda her daim desteklerin olacağını, yeni görevinde  güzel çalışmaların yapılacağını belirterek, okul idarecilerinin öğretmenlerin üstün gayretiyle başarılı sonuçlar alınabileceğini bunda büyük payın okul aile birliği ile birlik içinde olması gerektiğini ifade etti. Gökkaya, Aile Birliği’ne teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sıcak bir sohbet havasında geçen ziyarette Okul aile birliği üyeleri Gökkaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.
Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi’nde 04 Şubat 2010 tarihinden beri Müdür olarak görev yapan Sadi Gökkaya, bu görevinden ayrıldıktan sonra 2013 Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atandı. Daha sonra Gökkaya, 22.09.2014 tarihinde Valilik Ataması ile Kırklareli Fen Lisesi Müdürlüğü görevine başladı. (Melike Uzun)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here