İlk Ziyaretçi Basın Müdürü

67
*Zortul Medya A.Ş. olarak yeni büromuza taşınmamızın ardından ilk ziyareti Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziver Zikri Demirel yaptı.
Yeşilyurt Özel
Zortul Medya Grubu olarak Yeşilyurt Gazetesi’nde yeniliklere devam ediyoruz. Yeşilyurt Gazetesi el değiştirdikten sonra şimdi de yeni yerinde hizmete devam ediyor. El değiştirmenin ardından eski yerinde de hayırlı olsun ziyaretine gelen Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ziver Zikri Demirel Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile görüştü.
Yeni büroyu dolaşan ve muhabirlerle de görüşen Demirel; “Yeni büronuz çok güzel olmuş. Temiz, ferah olmuş. Basın adına, halkın bilgilendirilmesi adına güzel işler çıkacağına inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.
* İki yeni yatırım daha
Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Demirel’in ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten Zotul Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül, ziyaret esnasında iki yeni müjdeyi Demirel ile paylaştı.
Goncagül; “Öncelikle, dün itibari ile Kırklareli il merkezinde Matbaa Tesisleri yapmak üzere bir araziyi almak üzere anlaşma yaptık. Yakın bir zamanda 5 katlı bir bina ile Yeşilyurt Gazetesi için özel bir tesis ile halkımızın hizmetinde olacağız. İkinci olarak ta; yüksek bütçeli bir haber sitesi için startımızı verdik. Ulusal formattaki ZORTUL HABER Portalı’nda; Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri ile önümüzdeki günlerde bünyemize dahil edeceğimiz yeni gazetemizin linklerini vereceğiz. Mynet ve birçok önemli portalda da reklamlarımız dönecek. Günlük olarak 100 binin üzerinde biz izlenme oranına, kısa zamanda ulaşmayı planlıyoruz. Şimdilik sadece bunları paylaşabiliyorum ama yakında yine çok önemli yatırım ve sürprizlerimizle okurumuzun karısında olacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here