İlk kazma vuruluyor

9
Kırklarelispor Antrenman Sahası’na kavuşuyor
* Amatör Lig’ten aldıkları Kırklarelispor’u 2. Lig’e kadar çıkartan ve bu sezon TFF 2. Lig’te üst üste 5. Sezon mücadele edecek Kırklarelispor’un sportif anlamda başarılar elde etmesini sağlayan Yeşil-Beyazlı ekip yöneticilerinden bir büyük başarı daha. 1968 yılında kurulan takım Antrenman Sahası’na kavuşuyor. 
HABER MERKEZİ 
Kırklarelispor’un en büyük eksiği olan Antrenman Sahası’na kavuşuyor.  Uzun yıllardan beri Antrenman Sahası olmaması nedeniyle büyük sıkıntılar yaşan ve maçlara çok iyi şartlarda hazırlanamayan Kırklarelispor’un en büyü eksiği olan Antrenman Sahası’na Eylül Ayı sonu kavuşuyor.
Konu hakkında açıklama yapan Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can yaptığı Karahıdır Mevkii’nde 42 dönümlük arazi içerisinde yapılacak olan antrenman sahası için bugün ilk kazmanın vurulacağını söyledi.
Kırklarelispor için milat olacak bu proje sayesinde 1968 yılında kurulan kulübün ilk defa tesisi olacağını söyleyen Can;
“42 dönümlük idman sahamızın projesi onaylandı. İhaleyi kazanan firma bugün Kırklareli’ye gelerek yer teslimini yapacağız ve firma çalışmalara başlayacak. Biz ilk önce oraya futbol sahası, soyunma odaları yaparak etrafını çevreleyeceğiz. Önümüzdeki sezonda 2. Futbol Sahamızı oraya yaparak ana tesisimizi oraya götürüyoruz. Bu antrenman sahası 80 gün içinde Kırklarelispor’a teslim esilecek. Oraya; Çok Amaçlı Futbol Sahası, Basketbol Sahası, Tenis Kortları yapılacak” dedi. (Kadir Sinici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.