İlk gece Maçı Karakoçspor’un

21
Karakoçspor : 4 – 2 : Karşıyaka Gençlikspor

HABER MERKEZİ
İhalesi yapıldıktan sonra 15 Eylül’de yapımına başlanan Sentetik Çim sahanın bitimiyle birlikte akşamları da hizmet verebilecek olan sahada ilk akşam maçı Karakoçspor ile Karşıyaka Gençlikspor arasında oynandı.
6 Aralık 2009 Pazar Saat 17.00’de başlayan maçı Gürkan Horuz, A.Emrah Pişkin ve İlker Güneş üçlüsü yönetti. Işıklandırma sistemin oldukça güzel işlediği maçta sporseverler böyle bir hizmetin yapımından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Amatör Liglerde top oynayan oyuncular Sentetik Çim Saha’da ışıklandırma sisteminin olmasıyla birlikte yazın o sıcak havalar maç yapmak yerine akşam saatlerinde futbol oynanacak olması açısından çok güzel ve faydalı olduğunu belirtirlerken bu sayede Kırklareli’den Türk futbolu adına daha çok ismin kendini göstereceğini söylediler.
HAKEMLER: Gürkan Horuz, A.Emre Pişkin, İlker Güneş
STAD: Kırklareli Sentetik Çim Sahası Saat 17.00
KARAKOÇSPOR: Ergin, İlker, Metin, Zekir, Uğur, Volkan, Ersin, Ümit, Gürkan, Erdem, Erçin
K. GENÇLİKSPOR: Necmi, Onur, Metin, Tamer, Şükrü, Semih, Barış, Serkan, Cem, Emre, Mustafa
Kırklareli 1. Amatör B Grubu 6. hafta karşılaşmasında 6 Aralık Pazar günü saat 17.00’de Karakoçspor ile Karşıyaka Gençlikspor takımları karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen maçı Karakoçspor 4-2 kazanarak puanını 7’ye çıkartırken bu sonuçla Karşıyaka Gençlikspor 3 puanda kaldı.(dy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here