Ilimizin Sosyo- ekonomik yapısı bu panelle ele alınacak

10
Ilimizin Sosyo- ekonomik yapısı bu panelle ele alınacak

Kırklareli Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi tarafından ilk defa Istranca Paneli düzenlenecek. “2010’a girerken Kırklareli Ilinin Sosyo- ekonomik yapısı” konulu panelde ilimizin bugünü, geleceği, sorunları, çözüm önerileri, güçlü- zayıf yönleri, gelişiminde pazarlamanın rolü  ve muhasebey bakış açısı ele alınacak.

Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi Salonu’nda 22 Aralık Salı Günü 09:30- 12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan panelin açılış konuşmalarını Kırklareli Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ve Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu yapacak.

Iki oturum halinde yapılacak olan panelde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Kırklareli Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi Işletme Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Canbaz,Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Gülnur Eti Içli ve Kırklareli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol konuşma yapacak.

 Kırklareli’nin geleceği için oldukça önemli bir yer tutacak olan panele çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here