“İLESAM’ın 12. Genel Kurulu 31 Mart’ta yapılacak”

18
* Türkiye İlim ve Edebiyat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) Genel Merkez Yönetim Kurulu, tüzük gereği 2 yılda bir yapılması gereken Genel Kurul tarihini belirledi. Gerekli resmi davet yazısı ve gündem maddeleri üyelerin adreslerine gönderildi.
HABER MERKEZİ 
Türkiye İlim ve Edebiyat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği’nin (İLESAM) 31 Mart 2012 Cumartesi günü yapılacak olan Genel Kurul Toplantısı’na Kırklareli’den İLESAM Kırklareli İl Temsilcisi Alaeddin İkican ile birlikte İLESAM Üyeleri’nden Nazif Karaçam, Savaş Erdem, Nevzat San ve Hatice Opak Bilgin de katılacak. 
Yapılacak olan toplantı ile ilgili olarak İLESAM Kırklareli İl Temsilcisi Alaeddin İkican yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Meslek Birliğimizin 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı 31 Mart 2012 Cumartesi günü saat 10.00’da Kızılay Sok. No: 1 Kızılay/Ankara adresindeki Türk Tarih Kurumu Konferans Salonu’nda yapılacak. 
Çoğunluğun aranmayacağı ikinci toplantıda (31 Mart 2012) katılanların Yönetim, Denetim ve Haysiyet Kurulları asil üye sayısının  iki katı olması toplantının yapılması için yeterli olacak. İstanbul ve Gaziantep Şubesi üyelerinden yalnız delege olanlar Genel Kurul’da oy kullanabilecek.
Genel Kurula katılabilmek için üyelerimizin Meslek Birliği Üye Kartı veya Nüfus Cüzdanları’nı yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Gelemeyen üyelerimiz Tüzük gereği noter onaylı vekâletname verdikleri kişiler aracılığıyla oy kullanabilecekler. (Asil üyeler vekaleten bir üyeyi temsil edebilir) Birliğimizin üyelerine daha iyi hizmet sunabilmesi için genel kurulumuzun mümkün olan en geniş katılımla gerçekleşmesi arzu ediliyor.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here