İl Milli Eğitim Müdürü Korkmaz; “ Öğrencilerinizi tatlı dil, güler yüz ile karşılayınız”

20
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Lüleburgaz’da okul müdürleri ve öğretmenlerle  yaptığı toplantıda “ Öğrencilerinizi tatlı dille-güler yüzle karşılayınız” dedi.
Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ-
19 Eylül Pazartesi günü okulların 2011-2012 eğitim ve öğretim yılına başlayacak olması dolayısıyla, Lüleburgaz Halk Eğitim Merkezi salonunda 3 grup halinde yaklaşık bin öğretmenin katıldığı toplantıda  konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Korkmaz, öğrencilerin başarısı için, öğretmenlerden  her türlü fedakarlığı yapmalarını istedi.
Milli Eğitim Müdürü Korkmaz konuşmasında “ Az zamanda çok şeyler yapacağız. Çok az söyleyeceğim, siz çok anlayacaksınız.Sizleri alkışlarla kutluyorum. Sizlerle ilk kez bir araya geliyorum.Kırklareli SBS ve ÖSS’de Türkiye’nin  en önde gelen illeri arasındadır.Mutfakta olan siz öğretmenlerimi  kutluyor, bunun devamını diliyorum.,Hiçbir şey dün gibi olmayacak, daha fedakarca çalışarak bizlere emanet edilen yavrularımızı en iyi şekilde yetiştireceksiniz.İşimiz çok zor. Öğrencilerimizi iyi yetiştirirseniz, ülkenin her şeyi güzel olur. Her şeyin başı eğitim, her şeyin başı sizlersiniz. Öğrencilerinizi Pazartesi günü tatlı dil, güler yüz ile karşılayınız. Yapılması gereken ne varsa yapacağız.2011-2012 eğitim ve öğretim yılınız hayırlı olsun” dedi.
Toplantıya Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce  ve Şube Müdürü Nedim Çetin’de katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.