İl Emniyet Müdürü Canbazoğlu, Bulgaristan’dan döndü

16
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu ve beraberindeki heyet Bulgaristan İçişleri Bakanlığı’nın Kuruluşunun 131. Yılı Etkinlikleri’ne katıldı.

HABER MERKEZİ

Bulgaristan İçişleri Bakanlığı’nın Kuruluşunun 131.Yıldönümü’nde, 05 Temmuz 2010 günü Burgas’daki Troykata Meydanı’nda İçişleri Bakanlığı’na bağlı Polis Birimlerinin silahlarını ve güçlerini tanıtan açık etkinlik düzenlendi.
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu ve beraberindekiler Resmi davetliler ilk önce Vali Konstantin Grebenarov ve Dimitır Nikolov’u tebrik ettiler. Acil Kurtarma,  İtfaiye ve Bomba İmha Ekipleri tarafından Burgas halkına ve misafirlere karşı gösteri düzenlediler. Özellikle gençlerin ve yaşlıların ilgisini çeken polis köpeklerin gösterisi oldu. Birinci gösteri; İnsanların yüksek bir binadan kurtarılması ve tahliye edilmesi, ardından bomba imha uzmanının robot ile yapmış olduğu bomba imha gösterisi oldu. Bu etkinlikler, Burgas Valisi Konstantin Greberarov, Burgas Belediye Başkanı Dimitır Nikolov ve Burgas iline bağlı ilçelerin Belediye Başkanları tarafından izlendi.
Burgas’daki bu etkinliklere Türkiye Cumhuriyeti Baş Konsolosu Sibel Erkan, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu başkanlığındaki heyette katıldı.
Bayram günü nedeniyle Burgas Emniyet Müdürü Komisar Milen Dimitrov kısa bir analiz yaparak polislerin çalışmalarını anlattı. Yaz sezonunun bütün zorluklarının ve sorunların karşılamaya hazır olduklarını belirtti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here