“İl Başkanı Adayı olabilirim”

1
Zortul Medya Grubu’na açıklamalarda bulundu…
* Kırklareli Belediye Eski Başkanları’ndan Kadir Gökçe, MEDYA GRUBUMUZU ziyaret ederek, kasım ayı sonlarında yapılması planlanan CHP Kırklareli İl Kongresinde İl Başkanlığı’na Aday olmayı düşündüğünü söyledi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Eski Başkanları’ndan Kadir Gökçe, Zortul Medya Grubu’nu ziyaret ederek, Kasım Ayı sonlarında yapılması planlanan CHP İl Kongresi’nde, İl Başkanlığı için Aday olabileceği sinyalini verdi.
* “Derleyip toparlarım”
Kırklareli’de, CHP İl Başkanlığı ve 2 Dönem Belediye Başkanlığı yaptığını, ayrıca da, Milletvekili Adayı olarak az farkla Milletvekilliği’ni kaçırdığını belirten Kadir Gökçe; “CHP’de kan değişikliğine ihtiyaç var. Tecrübe ile ağabeyliği birleştirerek, teşkilatı yeniden eski günlerine döndürmeyi başarabiliriz. Birleştirici ve bütünleştirici bir il başkanı olurum. Herkesi kucaklayabilir ve parti içi kardeşliğin daha da artmasını bağlayabilirim” dedi.
* “Aday olabilirim”
CHP Kırklareli İl Kongresi öncesinde İl Başkanlığı için Aday olmayı düşünebileceğini ve bu yönde de geniş bir talep bulunduğunu belirten Kadir Gökçe; “Henüz daha zaman var. Bu yönde gelen talep ve önerileri değerlendiriyorum. Önümüzdeki süreçte, gelişmeleri basın ve partililerimizle paylaşacağım. 15 yılın ardından, yeniden İl Başkanı olmam konusundaki taleplerden dolayı da, teşekkür ediyorum. Ben bu partinin ağabeyi ve neferiyim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here