İhlas Evleri Huzurlu İnşaatların temeli atıldı

15
İhlas Evleri Huzurlu İnşaat’ın Kırklareli’de 1. etabının temel atma töreni yapıldı.
HABER MERKEZİ
04 Temmuz 2011 Pazartesi günü yapılan törende, temeli Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, İhlas Pazarlama Trakya Bölge Müdürü Hakkı Dinç ve huzurlu inşaat çalışanları attı.
Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı evler hakkında çeşitli bilgiler vererek, normal şartlarda 36 ay sonra teslimi yapılacak olan daireleri, daha erken bitirmek için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.
Bıyıklı; “Neşeliyiz, sevinçliyiz bugünleri gördük. Başarıya götürecek 3 madde vardır. Mekanın çok iyi seçilmesi gerekiyor. Mekan iyi seçilmezse mahcup olunur. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yapmış olduğumuz inşaatlarda aradığımız kriter mekandır. Bizim burada Kırklareli’de en popüler ve en gelişen semt İstasyon Mevkii’dir. İnsanlar güzel mekanlardan, yeşil alanı bol olan yerlerden ev almak istiyorlar. Yaptığımız 1. etap evin 4 bir yanı yol, önündeki parkın yüzde 95’i yeşil alandır ve bu bizim için çok güzeldir. Kırklareli İhlas Evleri depreme dayanıklı radye temel, çocuk parkı, kapalı otopark, kamelya, süs havuzu olacak.
Konutlarımız 2+1 90 m2 ve 3+1 125 m2lik dairelerden oluşuyor. İç mekanları kartonpiyer, asmolen tavan, silinebilir saten boya, pencere ve PVC çift ısı camlı, bireysel ısınma sistemi, çelik kapı, görüntülü kapı haberleşme, uzaktan kumandalı garaj kapısı, ıslak zeminler tavana kadar fayans, oturma mekanları ve salon laminant parke, olurken site özellikleri ise, dış cepheler ısı yalıtımlı, merkezi tv ve anten sistemi, kapıcı dairesi, sığınak, asansör, kapalı otopark, çocuk parkı, süs havuzu ve kamelya olacak” dedi.
Projelerin devlet kontrolü altında yapıldığını belirten İhlas Pazarlama Trakya Bölge Müdürü Hakkı Dinç;
“Türkiye genelinde aile ihtiyaçlarıyla ilgili anket düzenlense önce ev istenir. İkinci sırada da tahmin ediyorum araba istenecektir. Ev ve araba her ailenin edinmek istediği bugün için en öncelikli sırada gelir.
Öncelikli olarak mekanın huzurlu olması gerekir. Huzurlu olması için de güvenilir olması gerekiyor. Sakarya’da çok büyük deprem yaşandı, depremden önceki evlerle sonra yapılan evler çok farklıdır. Mekanların sağlam yapılması konusunda, depremden sonra evlerin yapılması konusunda işi sağlama aldı. Projeler, devlet kontrolü altında yapılıyor. İhlas holdingin güvencesinde bu evler yapıyor” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından okunan dualarla birlikte kurban kesimi ve temel atma töreni gerçekleştirildi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here