Iğneada Resort Hotel’den muhteşem yılbaşı balosu

21
Iğneada Resort Hotel’den muhteşem yılbaşı balosu

Kırklareli’nin en güzel tatil cennetlerinden Iğneada’da geçtiğimiz Kurban Bayramı itibarı ile müşteri kabülüne başlayan Iğneada Resort&SPA Hotel, yılbaşındaki eğlence mekanları arasında en alternatifi. Karadeniz’in en kuzey noktalarından birisi olan Iğneada özellikle deniz ve doğanın birarada barındığı otantik tatil merkezi olarak kabul ediliyor.

Faaliyete girdiği günden bu yana hem Iğneadalı’lara istihdam sağlayan, hem de Iğneada’nın tanıtılmasına çok büyük bir katkı sağlayan Iğneada Resort Hotel, düzenlediği yılbaşı balosu ile 2010’a “merhaba” denilebilecek en güzel yer olarak göze çarpıyor.

Kişi başı 133 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek olan yılbaşı balosunda yerli içki limitsiz. Ayrıca hotele çocukları ile gelecekler için de bir alternatif düşünülmüş. Bu konuda çocukların da yılbaşında eğlenmesi için mini kulüp, palyaço, özel menü, bakıcı servisi ve özel salon bulunuyor. 2010’a sayılı saatler kala başlayacak olan etkinlikler kapsamında hoteldeki yılbaşı balosunda tanınmış iki sanatçının sahne alacağı belirtildi.

Iğneada Resort&SPA Hotel Işletme Müdürü Fatih Ersü; ”Her yıl aynı mekanda yılbaşını kutlayanlar için çok önemli bir alternatifiz. Doğa’nın denizle buluştuğu Iğneada’da yeni yılı kutlamak kesinlikle unutulmaz olacaktır. Iğneada Resort&SPA Hotel olarak bunun garantisini veriyoruz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.