İftar Yemeği’nde, Adnan Zeki Bıyık’tan Tasavvuf Musikisi ziyafeti

6
Kırklareli Valiliği tarafından hayırseverlerin sponsorluğunda geleneksel hale getirilen İftar Yemekleri devam ediyor. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valiliği tarafından hayırseverlerin sponsorluğunda geleneksel hale getirilen İftar Yemekleri devam ediyor. Kırklareli Festival Alanı’nda yaşlısıyla genciyle, zenginiyle fakiriyle, müdürüyle memuruyla, patronuyla işçisiyle bir araya gelen binlerce vatandaşımız aynı sofrada yaradana el açıp dua edip iftar yapıyorlar. 
02 Temmuz 2014 Çarşamba günü akşamı da yine aynı duygu ve düşünceler ile bir araya gelen binlerce Kırklarelili, Kırklareli Müftülüğü Kırklar Tasavvuf Musikisi Korosunun Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyıkın yönetiminde ve solistliğinde gerçekleştirdiği programı büyük bir beğeni ile huşu içerisinde izlediler.
İmam Hatip Özcan Peker’in Kuran-ı Kerim okumasının ardından yapılan dua ile birlikte Kırklareli Valisi Mustafa Yaman başta olmak üzere Kırklareli protokolünün en üst kademesinden en alt kademesine kadar değişik görevlerde yer alanlar Kırklareli halkı ile birlikte oruçlarını açtı.
Kırklareli Vali Yardımcısı İsmail Gültekin ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlilerinin başarılı organizasyonu ile hazırlanan hızlı ve kaliteli sunumlarla; Çorba, Etli Nohut, Pilav, Tatlı ve Ayran’dan oluşan iftar yemeği hep birlikte yenildi. (Kadir Sinici)
.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here