“İçimizden birinin Başkan seçilmesi bizleri gururlandırdı”

13
* Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ali Dermenci’yi ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Yapılan son seçimde Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu’na seçilen; Başkan Mehmet Akın, 2. Başkan Mustafa Ülver, Yönetim Kurulu Üyesi Bahtiyar Ergül ve Denetim Kurulu Başkanı Ersin Varol, kendisi de  Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Üyesi olan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’yi makamında ziyaret ederek, yeni görevinde hayırlı olmasını dilediler. 
Başkan Mehmet Akın; “Kırklareli’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanlığı’nı yapan Ali Dermenci’nin içimizden ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Üyeleri tarafından seçilerek bu göreve layık görülmesi biz Kofçazlıları ve Kofçazlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeleri olarak bizleri gururlandırdı ve onurlandırdı. Kendisinin bu görevde başarılı olacağına inancımız tamdır. Şuana kadar yöremize ve Kırklareli hayvancılığına yaptığı ve ileriki zamanlarda da yapacağı katkılardan dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının artarak devam etmesini ve bizleri en iyi şekilde temsil etmesini diliyoruz” dedi.  (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here