“Hüzün ve sevinç yaşıyoruz”

12
Onursal Başkan Koyuncu koltuğu Başkan Çetin’e devretti
Kırklareli Ziraat Odası Başkanı Çetin; “Bugün hüzün ve sevinci bir arada yaşıyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Ziraat Odası’nda 09 Şubat 2011 Çarşamba günü devir teslim töreni yapıldı.
Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan devir teslim törenine Ziraat Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldı.
Ziraat Odası Başkanı Hasan Çetin, Necmi Koyuncu’yu Onursal Başkan olarak ilan etti.
Ziraat Odası onursal Başkanı Necmi Koyuncu; “Her ne kadar kurayla mahallemde seçimi kaybettimse de ben sonuna kadar, sizlerle beraberim” dedi.
“Kimsenin aklının ermeyeceği çalışmaların var” diyen Koyuncu sözlerine şu şekilde devam etti;
“Geçmiş günlerde seçimlerde benle beraber koşturdunuz ve çalıştınız. Öyle bir çalışma oldu ki kimsenin aklı bile ermedi bu işe. Kamuoyunda çalkantılar var ve onların bile aklı ermemiş. Onların işine biz karışmayalım onlarda bizim kardeşlerimiz. Bir yola çıktılar bizimle beraber ve kaybeden taraf onlar oldu. Onlara geçmiş olsun demek düşer bana başka bir şey demeyeceğim. Ben böyle güzel çalışmalardan dolayı başarı elde ettik. Sonuna kadar hepimiz gayret ettik, çalıştık bileğimizin hakkıyla seçimi aldık. Yeni meclise bundan sonraki çalışmaları için başarılar diliyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Her ne kadar kurayla mahallemde seçimi kaybettimse de ben sonuna kadar, sizlerle beraberim. Allah benim sağlığıma bir zeval vermez ömür verirse hep sizin yanınızdayım” diyerek koltuğu Başkan Çetin’e devretti.
Başkan Çetin ise hüznün ve sevincin yaşandığını belirtti. Seçim kazanmanın gururu ve sevinci içinde olduklarını kaydeden Çetin; “Aramızda misafirlerimiz, eski ve yeni meclis üyelerimiz var. Bugün hüzün ve sevinci bir arada yaşıyoruz. Üzüntümüz efsane başkanımızın sadece görevinden ayrılması, bunu başka manada söylemiyorum. Ama öbür taraftan da seçimi kazanmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Çekişmeli bir seçim süreci yaşadık. Her iki tarafta zorlu çalışma döneminden geçti. Galip gelen taraf biz olduk tabiî ki galip geldik diye bu rehavete kapılmayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Hasan Çetin Onursal Başkan Koyuncu’ya Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri huzurunda plaket ve hediye çekti takdim etti.
Başkan Çetin, Yönetim Kurulu’nda Başkan Vekili Ekrem Şaylan, Muhasip Üye Mehmet Akgül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çangulu, Recai Çete, Remzi Balcı ve Ali Keskin olduğunu açıkladı.
Toplantının devamı basına kapalı olarak devam ederken, görev dağılımlarının yapılacağı açıklandı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here