“Hizmetlerimiz devam edecek”

17
Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen ve Babaeski İl Genel Meclisi Üyesi Cemal Vural, gazete-mizi ziyaret ederek beldede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler.
HABER MERKEZİ
Gazetemiz Koordinatörü Yasin Şendir ve Muhabirimiz Savaş Eskici ile görüşen Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, beldede bundan           1 ay evvel Değirmen ve Cami Sokak’taki Parke Taş Döşeme çalışmaları’nnı tamamlandığını söyledi. Bu çalışmalar kapsamında her iki sokağın birleştirilerek 800 metre uzunluğa kavuşturulduğunu ve 3 bin 600 metrekare Kilit Parke Taş döşendiğini ifade etti.
Bu çalışmaların yanında beldedeki İlköğretim Okulu’nun bahçesinin de bin 500 metrekare Kilit Parke Taş döşemesi yapıldığını belirten Başkan Seçen, Bayrampaşa Belediyesi’nde bütün bakımları yapılan İtfaiye Aracı’nın da birkaç gün içerisinde beldeye getirilerek hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
Bundan 5 yıl evvel beldede başlatılan yerüstü elektrik şebekesi yenileme çalışmalarının yarım kalan kısmının yaptıkları görüşmeler ile 2012 yılı yatırım                programına alınacağını belirten Başkan Seçen, yapılan tüm hizmetlerin belde halkının daha rahat şe-kilde yaşamlarını sürdürmeleri için olduğunu belirtti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here