“Hizmet için yola çıktım”

62
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Aydın Çetiner, Seçim Çalışmalarına başladı. Çetiner, MHP Kırklareli Merkez İlçe Teşkilatı ile buluştu.
HABER MERKEZİ
7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Aydın Çetiner Aday Adaylığı’nı açıklarken; “Sizlerle iç içe, emrinizde olacağım” demişti. Sözünü Tutan Çetiner, 20 Şubat 2015 Cuma günü Saat 20.30’da Kırklareli Merkez İlçe teşkilatı Yönetim Üyeleri ile bir araya geldi. Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk ve ekibine Kendini tanıtan ve anlatan Çetiner; “Bende Kırklareli çocuğuyum buralıyım. Şimdi de buraya Hizmet etmek için bir yola çıktım sizin takdiriniz ve emriniz ile burada hizmet etmek istiyorum” diyerek sözlerine başladı. 
* “Devletin Kırklareli’ye armağanı, Kocaman bir Cezaevi”
Merkez İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Çetiner, konuşmasında şunları kaydetti; “Ben 13 yaşında Ülkücü olmuş bir kardeşinizim ve uzun yıllardır da bu teşkilata hizmet ettim. Uzun yıllar hizmetten edindiğim tecrübelerimle şimdi buradan aday olarak sizlerin karşısına çıktım. Ben bu Memleketin evladıyım yerli ve Milli olmak gibi bir özelliğim var. Ben Koyunbaba Köyü’nden Seyyar Mustafa’nın Oğluyum. Kırklareli’yi ve Kırklarelilileri iyi bilir tanırım. Kırklareli’de son derece düzgün ve dürüst insanlar yaşıyor. Bizim insanımız bu kadar dürüstken devletin buraya tavrı tarzı enteresan. Kırklareli’de yaşan Vatandaşımız, Elektriğini, suyu ödüyor, devlete olan borcunu ödüyor, devletine sadakatle hizmet ediyor, evladını askere yolluyor evladı şehit oluyor ve yinede vatan sağ olsun diyor. Ve yine de devletine sesini çıkartmıyor. Ama devletin yatırımlarına bakıyorsunuz tamamen tersine bir manzara var. Devletin Kırklareli koyduğu tavır, Yapma Yaptırma. Devletin Kırklareli’ye armağanı, yatırımı nedir? Kocaman bir Cezaevi. Kırklareli bunumu hak ediyor? Ama bunun tek sebebi Uzun yıllardır Buradan seçilip gitmiş insanlardır. Kırklareli’nin hiç sorunu yok gibi duruyor. Bunun sebebi bazıları gibi ekip, biçip, kullanım elektrik, su ödemeseydiniz, şiddet uygulasaydınız, her şeyi devletten bekleseydiniz, taş atsaydınız sopa atsaydınız, devlet o zaman sizin her şeyinizi karşılayacaktı. Kırklareli’yi devlet nezdinde temsil etmek buranın sorunlarını her yerde paylaşmak için buraya hizmet için bu temiz insanları Ülke genelinde temsil etmek için karşınıza çıktım ve Aday adayı oldum” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here