Hizmet aracında bir Başkan Emin Halebak

10
Önceki gün kendisiyle makamında görüştüğümüz Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Belediye Bütçesinin %43’ünü yatırıma dönüştürdüğünü söyledi.
HABER MERKEZİ
Önceki gün kendisiyle makamında görüştüğümüz Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Belediye Bütçesinin %43’ünü yatırıma dönüştürdüğünü söyledi.
Başkan Halebak gazetemize şu açıklamada bulundu;
“15 yıldır Belediye Başkanıyım. Trakya’da gelirlerinin %43’ü ile yatırım yapan tek Belediyeyiz. İlde bile yatırım, bütçenin %3’ü kadar. Lüleburgaz’ı Belediye Başkanlığım dönemimde bir Avrupa Kenti’ne dönüştürdüm. Lüleburgaz’a yatırımlarımız hala devam ediyor. Verdiğimiz hizmet hiçbir Belediyeye nasip olmadı. Halkımız bunun bilincinde. 15 yıldır yaptıklarım, bundan sonra da yapacaklarımın teminatıdır.
Lüleburgaz Halkı Partili partisiz Emin Halebak’ı seviyor, taktir ediyor. Ben kendimi Lüleburgaz’dan ve Lüleburgazlı hemşehrilerimizden tecrit etmedim. Hep onların içinde, onlardan biri oldum. Çocuklarında, gençlerinde, erişkinlerinde sevgisini kazandım. Bu herkese nasip olmaz. Vatandaşımızın destekleriyle Lüleburgaz’ıma hizmete devam edeceğime inanıyorum. Aday olursam Lüleburgaz’da CHP seçimi rekor oyla kazanarak, CHP’nin Türkiye’de yüz akı olacaktır” dedi. 
Görüşmemiz sonrası vedalaşarak ayrıldığımız Emin Halebak, Belediyeye ait hizmet aracı minibüse binip bizlere el salladı. Hizmet aracına biniş sebebini sorduğumuz Halebak; “Ben bu Belediyenin hem Başkanıyım, hem işçisi. Halkım için her işi yaparım” diyerek gaza basıp uzaklaştı. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir-Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here