Hilmi Kahraman ve Ekibinden Birleştiği İftar Sofrası

9
CHP Vekilleri Babaeski’de Hilmi Kahraman’ın iftar sofrasında oruç açtılar
HABER MERKEZİ
27 Temmuz 2012 Cuma akşamı Trakya Birlik Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve Ekibinden Hacı Abi Restaurant’ta Geleneksel İftar Yemeği düzenlendi. Düzenlenen iftar yemeğine gelenleri; Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, S.S. 132 Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Müdürü Emine Şenol, S.S. 132 Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Yönetim ve Denetim Kurulu’ndan Yönetim Kurulu Başkanı Osman Dal, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cemal Vural, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Özgören, Yönetim Kurulu Üyesi Mülayim Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Behti Gere, Denetim Kurulu  Üyesi Recep Kayabaş, Denetim Kurulu Üyesi Mehmet İlhan “ Hoşgeldiniz” diyerek kapıda karşıladı.
Babaeski Hacı Abi Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeği; Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca, Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Ali Haluk Karakuş, Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin, Adalet ve Kalkınma Partisi Babaeski İlçe Başkanı Güray Genç, Adalet ve Kalkınma Partisi Babaeski İlçe Başkan Yardımcısı Özgür Balmumcu, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Eski İl Başkanı Emin Tunç, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Milliyetçi Hareket Partisi Babaeski İlçe Başkanı Semih Meriç, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar, Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Başkanı Hasan Ali Eren, İlçe Sekreteri Fikri Karaca, Babaeski Polis Merkezi Amiri Kahraman Yüce, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Saim Kırcı, Babaeski İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Üzeyir Gündüz, Babaeski Ziraat Odası Başkanı Mehmet Atalay, Babaeski Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mustafa Buyur, Babaeski Nüfus Müdürü Kenan Atay, Cankurt Medya Yönetim Kurulu Başkanı Elmas Cankurt, Babaeski Gündem Gazetesi İdari Müdürü Ceyhun Çolak, Babaeski Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Aydın Bilgili, Yeşilyurt Gazetesi Köşe Yazarı Özkan Başaran, Soylu FM ve Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tolga Soylu, Duru Emlak İşletme Sahibi ve Emlak Danışmanı Yılmaz Servis, Mahalle ve Köy Muhtarlarının  olduğu yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. 
Düzenlenen iftar yemeğinin yenmesinin ardından iftar duası emekli Pancarköy İmam Hatibi Reşat Tınmaz tarafından yapıldı. 
Başkan Kahraman tüm katılımcıların masalarına da ayrı ayrı giderek göstermiş oldukları katılımdan dolayı tek tek teşekkür etti.
Başkan Hilmi Kahraman iftar sonrası gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Biz yıllardır ekibimizle birlikte Ramazan ayı içerisinde düzenlediğimiz iftar yemeklerinde tüm dost katılımcı ve üreticilerimizle birlikte Ramazan ayının bereket ve paylaşımını son derece memnuniyetle yaşamaktayız. Bu akşam düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğine katılarak icabet eden tüm katılımcılara tek tek şükranlarımı sunuyorum. Babaeski ve tüm İslam aleminde Ramazan ayının bolluk, bereket ve huzur içerisinde geçmesini diliyorum.” 
İki Kırklareli CHP Milletvekili’nin katıldığı iftar yemeğine AK Parti İl Başkanı Hüsmen Terkin de katıldı. Hem CHP hem AK Parti ve hem de MHP’lileri iftar sofrasında buluşturan Hilmi Kahraman’ı tebrik eden Vekil Kesimoğlu; “Birleştiriciliğinden dolayı şükranlarımı sunuyorum Hilmi Başkan” diyerek teşekkür etti. 
İftar yemeği sonrası Başkan Hilmi Kahraman’a teşekkür eden CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek ise şöyle dedi; Hilmi Başkan bu birleştirci anlayışınla daha uzun yıllar Trakya Birlik’te görev yapacağından şüphem yok.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve ekibinin her yıl geleneksel hale gelen İftar yemekleri bütün siyasi partilerin yanı sıra odaların, Kurum ve Kuruluşların yoğun katılımına sahne oluyor. Siyasi görüşleri farklı bütün toplum katmanlarını biraraya getiren Başkan Hilmi Kahraman, Birlik bereberlik havasını pekiştirmesinin yanı sıra Babaeski’li gençlere ekmek vermesiyle de halkın gönlünde taht kurmasını biliyor.
AK Parti Kırklareli Vekili Av. Şenol Gürşan’ın katılmadığı iftar yemeğine, AK Parti’li İlçe ve Belde Başkanları ve Çevre Belediye Başkanları gelerek iftar sofrasındaki yerlerini aldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here