Hilmi Kahraman; “Ben değil, Babaeski kazandı”

18
Trakya Birlik Başkan Vekili Hilmi Kahraman 19 Kasım 2011 Cumartesi günü yapılacak Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Denetim ve Birlik Delege Seçimleri öncesi Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a önemli açıklamalarda bulundu.
HABER MERKEZİ 
Hilmi Kahraman Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a yaptığı  açıklamasında şunları kaydetti:  “Seçime dört gün kala Babaeski’deki birlik beraberlik Kırklareli’nin diğer ilçelerine de örnek oldu. Kırklareli’deki 8 Yağlı Tohumlar Kooperatif Başkanı  toplanarak “Trakya Birlik Üst Yönetimi’nde seni görmek istiyoruz” şeklinde basın açıklamasında bulundular. 
Babaeski’den başlayan birlik beraberlik havası Kırklareli’nin bütünilçelerine deörnek oldu. Bu konuda Babaeskili otaklarımıza şükran borçluyum. Kendilerine bana gösterdikleri güvenden dolayı çok teşekkür ederim.  Bu bir çiftçi kuruluşudur. Siyaset yapmıyoruz. Biz ortaklarımıza hizmet ediyoruz. 
Bu seçim sürecinde köy gezilerinde sürekli şunu vurguladım. “Bu seçim partiler üstüdür. Bu seçime siyaset bulaşmasın. Babaeski önemli. Kırklareli önemli.  Siyaset bu işin içinde girmedi ve Ben değil, Babaeski kazandı. Kırklareli kazandı. Bütün ortaklarımız kazandı. Dolayısıyla kurum kazandı.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here