Hibe Sözleşmesi imzalamada son 4 gün

6
kazananlarla Hibe Sözleşmesi İmzalama Süresi’nin…….
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Makine ve Ekipman Almaya hak kazananlarla Hibe Sözleşmesi İmzalama Süresi’nin devam etmekte olduğu belirtilerek;
“Makine ve ekipman almaya hak kazanan asıl yatırımcılardan ayni katkıya itirazı olanlara 10 günlük ilan süresince, azami teknik özellikleri aynı kalmak şartı ile ve başvurudaki fiyattan veya altındaki fiyattan alınmak üzere marka ve model değiştirme hakkı verilir. Değerlendirme kriterlerindeki puanlamayı etkilememek kaydı ile hibe sözleşmesi imza tarihine kadar satın alacağı makine ve ekipmana ait proforma fatura ve yeni makine ve ekipmana ait teknik şartnameyi İl Müdürlüğüne teslim eder.
Bu süreç içerisinde hibe sözleşmesi imzalamayacak yatırımcılar yazılı beyanla durumu İl Müdürlüğü’ne bildirmek zorundadırlar. Hibe Sözleşmesi imzalamayacağını beyan eden yatırımcıların yerine yedek listeden uygun yatırımcı çağrılacaktır. Yedek listedeki yatırımcıların da Hibe Sözleşmesi öncesine kadar marka ve model değiştirme hakkı vardır.
Hibe Sözleşmesi imzalayıp mal alımından vazgeçen yatırımcılar iki yıl süreyle hibe desteğinden faydalanamazlar. Hibe Sözleşmesi İmzalama Süresi 02 Eylül 2013 tarihi mesai bitiminde sona erecektir” denildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here