“Herkesi MHP Çatısı altında toplanmaya bekliyoruz”

10
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lüleburgaz İlçe Sekreteri Özcan Koç; “Partimize gönül verenlerle  vatan ve bayrak sevdalılarını Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.”
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lüleburgaz İlçe Sekreteri Özcan Koç, Lüleburgaz’da MHP’ye her gün yeni katılımların olduğunu, halkın partilerine büyük teveccüh gösterdiğini ifade ederek şunları kaydetti:
“Parti teşkilatımız seçime hazırlık ve seçim dönemi çalışmalarının Lüleburgaz’da ki en gözde, en gayretli ve en çalışkan partisidir. Her seçimde olduğu gibi bu seçime de e hazırlıklı şekilde girmek üzere  süre içerisinde, bütün Belde ve köylerimizi ziyaret ederek, teşkilat ve seçim çalışmaları yerinde görülecek ve inşallah partimizin seçimlerin favorisi olmasını temin edecek çalışmalar yapılacaktır. Ancak, bu işler inanç işidir, azim işidir, kararlılık işidir. 
Milliyetçi Hareket Partisi; güçlü ve bağımsız bir ekonominin teminatıdır. Huzurun ve barışın teminatıdır. Ahlaki ve manevi kalkınmanın teminatıdır. Bolluk, bereket ve birlikte yaşamanın teminatıdır. Milliyetçi Hareket   Partisi  Türkiye’nin teminatıdır. Şimdi önümüzde tarihi bir fırsat var. 2014’de yapılacak yerel seçimler yaşanabilir Bir Türkiye’nin kurulması için bir başlangıç olacaktır. Yolumuz milletin yoludur. İnsan odaklıdır. Bütün gücümüzle çalışıyoruz. Kapı  kapı dolaşıp gerçekleri Lüleburgaz halkıyla paylaşıyoruz. Lüleburgazlıların karşısına güçlü birikimli bir adayla çıkarak  yerel seçimlerde Belediye Başkanlığını kazanarak, Lüleburgaz’ın makus kaderine son vereceğiz. Partimize halkımız tarafından yoğun bir şekilde teveccüh  gösterilmekte ve katılımlar olmaktadır. Bu katılımlar bize onur, gurur ve daha fazla çalışma azmi vermektedir.  Partimize gönül verenlerle vatan ve bayrak sevdalılarını Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.  Milliyetçi-Ülkücü Hareket  büyük bir ailedir, kapılarımız sonuna kadar açıktır. Partimize olan bu ilgi için Lüleburgaz halkına teşekkür ediyoruz.” (Faruk Ceylan) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here