“Her zaman yanınızdayız”

3
Şehit Aileleri ve Gazi Yakınları İftar’da bir araya geldi
* İftar Yemeği’nde bir konuşma yapan Vali Civelek; “Bu Aziz Vatan bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin armağanıdır. Devlet olarak bizler her zaman sizlerle birlikteyiz. Vatan uğruna, Bayrak uğruna, Ülkemizin Milli Birlik ve Bütünlüğü uğruna canlarını feda eden tüm Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum ruhları şad olsun” dedi 
HABER MERKEZİ 
Şehit Aileleri ve Gazi Yakınları için bir iftar yemeği düzenlendi. Kırklareli Valiliği Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde Şehit aileleri ve Gazi yakınları bir araya geldi.
10 Temmuz 2015 Cuma günü Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen İftar Yemeği’ne; Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Bekir Koçak, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Kırklareli İl Jandarma Komutanı Alb. Selahattin Acara, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İlçe Kaymakamları, Kırklareli İl Müftüsü İsmail Bayrak, Kırklareli Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Malkoç Çetin, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Çiftkardeşler, Tüm Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Erol Özsevimli, Şehit Aileleri ve Gazi yakınları katıldı.  Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Mustafa Korkmaz’ın Kur’an-ı Kerim Tilaveti okuması ile başlayan iftar programında Hızırbey Camii Müezzini Necmettin Ötün İlahiler okudu. 
* “Bu Aziz Vatan bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin armağanıdır”
İftar Yemeği’nin ardından Kırklareli Valisi Esengül Civelek bir konuşma yaptı. İftar Yemeği’ne katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Civelek şunları kaydetti;
“Kırklareli Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzce düzenlenen iftar programına katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan Ayı’nı Birlik Beraberlik içerisinde çeşitli etkinliklerle geçiriyoruz, Rabbim tekrarını nasip etsin. Bu akşam siz Şehit Yakınlarımız ve gazilerimizle bir aradayız. Bizleri bu güzel iftar akşamında bir araya getiren Kırklareli Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz başta olmak üzere değerli çalışma arkadaşlarını teşekkür ediyorum. Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz bizler için çok önemli çok değerli. Bu Aziz Vatan bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin armağanıdır. Devlet olarak bizler her zaman sizlerle birlikteyiz. Vatan uğruna, Bayrak uğruna, Ülkemizin Milli Birlik ve Bütünlüğü uğruna canlarını feda eden tüm Şehitlerimizi ve edebiyete intikal eden gazilerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum ruhları şad olsun. Hayattaki gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı Sağlık, Huzur, Mutluluk dileklerimle kutuluyorum.” (Kadir Sinici-Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here