“Her zaman maddi ve manevi olarak destekçiniz olacağız”

19
* Tekirdağ’ın Hayrabolu Belediyesi Judo Takımı, Uluslararası İrish Open 2009 Şampiyonası Judo Turnuvası”ndan 4 Madalya ile dönerek ülkemizi başarı ile temsil ettiler.

HABER MERKEZİ
İrlanda’nın başkenti Dublin’de 07-08 Kasım 2009 tarihlerinde düzenlenen ve 20 ülkeden 500’ün üzerinde sporcunun katıldığı “Uluslararası İrish Open 2009 Şampiyonası Judo Turnuvası”ndan 4 Madalya ile dönen 4 kişilik Belediye Judo Takımı Tekirdağ’ın Hayrabolu Belediye Başkanı Hasan İrtem’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Hasan İrtem, Hayrabolu’yu kilometrelerce uzaklıkta başarıyla temsil eden, Türkiye’den turnuvaya katılan tek takım olduklarını belirterek judo takımının sporcularını tek tek tebrik ederek; “Sizler bizim adımızı ülkemizin adını Altın, Gümüş, Bronz Madalya alarak, şampiyonluk kürsüsüne çıkarak yücelttiniz. İlçemize büyük onur yaşattınız. Bu başarılarınızı sporculuk hayatınız boyunca sürdürmenizi istiyorum. Belediye olarak, ilçe halkı olarak sizlere her zaman maddi ve manevi destek olacağız” dedi.
Belediyenin 4 kişilik Judo Takımı sporcuları, Minik Erkeklerde 34 kilogramda Muhammed Hamdi Yıldırım ile Yıldız Kızlarda 40 kilogramda Öykü Tutku Keskin Altın, Minik Erkeklerde 34 kilogramda Emre Saldık  Gümüş, Ümitler Erkeklerde 66 kilogramda Alper Baysal Bronz Madalyalarıyla gerçekleştirdikleri ziyarette, Belediye Başkanı Hasan İrtem’e katkılarından dolayı teşekkür ederek, bundan sonra da desteklerini beklediklerini ifade ettiler.
Ziyarete şampiyon judocuların aileleri de katılırken, takımın Antrenörü Ercan Çakıroğlu, Antalya’daki Milli Takımlar Kampı’na katıldığından dolayı ziyarete katılamadı. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here