“Her zaman hayırlı işlerin yanındayız”

7
* Kırklareli İl Özel İdaresi Genel sekreteri Raif Kelep, kurum olarak her zaman diğer kurumların isteklerine cevap vermek için gayret gösterdiklerini söyledi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Cumhuriyet Mahallesi’nde hayırsever Mehmet Genç tarafından yaptırılan “Atiye-Mehmet Genç Sağlık Ocağı” hizmet vermeye başladı. 
Sağlık Ocağı’nın yapılış aşamasında üstün gayretler gösteren Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemal Çetin beraberindeki İhtiyar Heyeti Üyeleri; Fevzi Kılıçarslan ile Kanber Çetin ile birlikte Sağlık Ocağı’nın yapımında büyük destekleri bulunan Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Raif Kelep’i makamında ziyaret ederek Teşekkür Plaketi verdiler.
Yapılan ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Kelep, yapılan her türlü hayır işinin her zamlan yanında olduklarını belirterek kurum olarak diğer kurumların her türlü isteklerine cevap vermeye çalıştıklarını ifade etti. Böylesine hayırlı bir işte de üzerlerine düşen görevi yapmaktan ve bunun sonucunu da görmekten dolayı son derece memnun kaldıklarını belirten Kelep, yapılan her hizmetin Kırklareli için yapıldığını söyledi.
Cumhuriyet mahallesi Muhtarı Cemal Çetin’de, hayırsever Mehmet Genç tarafından yaptırılan Sağlık Ocağı’na mahalle sakinlerinin çok büyük bir ihtiyacı olduğunu belirtti. Çetin yapılış aşamasında bir çok zahmetlere katlandıklarını ama ortaya böylesine anlamlı bir eser çıkartmış olmaktan da çok büyük bir haz aldıklarını ifade ederek, tüm katkısı bulunanlara teşekkür etti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here