Helal Olsun!

14
Gazetemizde, Şenol Goncagül’ün yayınladığı köşe yazısında, Lüleburgaz’ın başarılı güreşçilerin minderlerin eskiliği ve kullanılamaz halde oluşlarının belirtilmesinin ardından, (Ataköy’lü) Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Nafiz Özak’ın Özel Kalem Müdürü Ahmet Rasim Yavaş devreye girerek, Güreş Takımı’na yeni minderlerin gönderilmesini sağladı.

HABER MERKEZİ

Bununla da yetinmeyen Yavaş, Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçerek, Lüleburgaz Atatürk Lisesi’ne, eğitim araçları gönderilmesini sağladı. Ayrıca; önümüzdeki günlerde aynı okula masa ve sıralar da gönderilecek. Bu müjdeli haberler, öncelikle Güreş takımı sporcuları ve sporcu ailelerinde geniş bir mutluluk meydana getirdi.
Ahmet Rasim Yavaş; “Güreşçilerle ilgili haberinizi okudum ve üzüldüm. Umre dönüşü, hemen gerekli görüşmeleri yaparak, bu başarılı sporcularımızın hak ettikleri ortam ve malzemelerle çalışmaları için en azından minder temini konusunda devreye girdik. Bu tür eksik ve sıkıntıları gündeme getirerek, dikkatleri çektiğiniz için de sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here