“Hedefimiz bu zorlu mücadeleden 3 puan ile galip ayrılmak”

8
Futbol Şube Sorumlusu Sucuoğlu; “Amacımız bu zorlu mücadeleden de 3 puan
alıp 2. lig hedefimiz yolunda doğru adımlarla ilerlemek” dedi.

HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Sucuoğlu, devresi arasında yapılan transferlerin başarılı olduğunu, bunun 2. yarıda oynanan karşılaşmalardan anlaşılacağını belirtti.
Sucuoğlu; “Kahraman Maraş karşılaşmasına diğer karşılaşmalara da olduğu gibi ciddiyet içerisinde motive bir şekilde hazırlandık.
Oyuncularımızın hafta içerisindeki hırsı ve kazanma istekleri maç öncesi bizleri umutlandırdı.
Futbolcu arkadaşlarımızla bu çalışmalarımızın karşılığını Maraş maçından 3 puan alarak gördük. Bundan sonraki bütün maçlarımızı final maçı olarak görüp ona göre hazırlanıyoruz. Perşembe günü oynayacağımız İskenderun maçına ara vermeden hazırlanmaya başladık. Amacımız bu zorlu mücadeleden de 3 puan alıp 2. lig hedefimiz yolunda doğru adımlarla ilerlemek. Herhangi bir sakatlık durumu yok. Sadece Hasancan Aydın’ın cezası vardı o bitti.
Devre arasında yapılan transferlerin ne kadar başarılı olduğu 2. yarıda oynadığımız maçlardan anlaşılıyor. Takımda hiçbir sıkıntı yok. Yani transferimiz özgür Sürekçi’de takıma yavaş yavaş motive olmaya başladı. Bunu Maraş karşılaşmasının 2. yarısında oyuna dahil olarak gösterdi. Takımızın formu ve motivesi üst düzeyde. Kahraman Maraş karşılaşmasında bize verdikleri desteklerden dolayı taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Taraftarımızın şampiyonluk havasına girmesi bizi daha da motive etti. Geçtiğimiz hafta kendi evimizde oynadığımız maçtaki bilet satışlarına bakarak bu hafta ki karşılaşmada satışlar 2 kat arttı. Fakat bu satışlar daha da artarsa bundan en karlı çıkacak olan takımımız olacaktır” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here