“Hedefimiz 30 bin imza”

9
Kırklareli Üniversitesi Anadolu Gençlik Derneği Komisyonu tarafından “Zincirler Kırılsın Ayasoyfa ibadete açılsın” imza kampanyası başlatıldı.
HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyaret eden Kırklareli Üniversitesi Anadolu Gençlik Derneği Komisyonu Başkanı Ömer Faruk Peşkir ve konsey yönetim kurulu üyeleri Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile muhabir Ufuk Ertop ile görüştü.
Konsey Başkanı Peşkir, “Zincirler Kırılsın Ayasoyfa İbadete Açılsın” imza kampanyasının 6 Mayıs Pazartesi günü başladığını ifade ederek, Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde, Fen Edebiyat Fakültesi’nde ve Turizm Fakültesi’nde imza kampanyası için stant açtıklarını söyledi.
Kampanya hakkında bilgiler veren Konsey Başkanı Peşkir; “6 Mayıs 2013 Pazartesi günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde, Fen Edebiyat Fakültesi’nde ve Turizm Fakültesi’nde “Zincirler Kırılsın Ayasoyfa İbadete Açılsın” adı altında imza kampanyası başlattık. Pazartesi gününden bu yana yaklaşık bin adet imza topladık. İmza kampanyamızı genişleterek il geneline yayacağız ve hedefimiz 30 bin imza toplamak” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here