”Hedefimiz 2. lige yükselmek”

6
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, hedeflerinin 2. Lig’e yükselmek olduğunu söyledi.

HABER MERKEZİ
 
Can, yaptığı açıklamada Amatör Lig’den 10 yıl sonra Profesyonel Lig’e çıkan bir takım olarak, sezon boyunca rakiplerine göz açtırmamalarının bir başarı olduğunu bildirdi.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden takımın çok iyi bir disiplin ve özveriyle hazırlıklarını yaptığını ifade eden Can, şöyle devam etti:
“Lig’de ilk yarıyı çok iyi kapattık. Bazı karşılaşmalarda puan kaybettik ama ikinci devrede tecrübesizliğimizden kaybettiğimiz puanları geri alacağız. Lig’de yeni bir takım olmamıza rağmen 10 hafta boyunca namağlup bir takım olarak adımızı duyurduk. Lig’de en başarılı 3 takımdan biri olduğumuzu söyleyebilirim. Futbolcular şampiyonluk için ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Yöneticiler olarak her zaman onların yanında olduğumuzu göstererek, her konuda destek oluyoruz. Başarımızı engelleyecek hiçbir durum yok. Kadromuzu 4 transferle güçlendireceğiz. Kimse bizim 3. Lig’e çıkacağımıza inanmamıştı ama biz sezona öyle bir giriş yaptık ki, bize inanmayanları şaşırttık. Ligde yeni olmamıza rağmen karşımıza çıkan takımların korkulu rüyası haline geldik. Hedefimiz 2. Lig’e yükselmektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here