Hayır Olsun Hoca’m

12
Hekim önlüğü ile ünlü isimlerle yan yana..
* Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç’i hiç böyle görmediniz!. Hekim önlüğü ile birçok ünlü isimlerle boy boy fotoğraflarını ele geçirdiğimiz Ferfan Genç’in; “Acaba, ek iş olarak, magazin muhabirliği mi yapıyor?” dedirten fotoğraflarının iç yüzünü önümüzdeki günlerde yayınlayacağız.
HABER MERKEZİ
Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç’i hiç böyle görmediniz! Aralarında; Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Ünlü Futbolcu Emre Belezoğlu, Ünlü Sanatçı Orhan Gencebay, Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun da bulunduğu, çok sayıdaki ünlü isimle bir arada fotoğraflarını görünce hayret ettik!
* Hekim önlüğü ile pozlar verilmiş
Üzerindeki beyaz hekim önlüğü ile boy boy fotoğrafları ortaya çıkan Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç’in, “Acaba, boş zamanlarında part-time Magazin Muhabirliği de mi yapıyor?!” esprileri havada uçuşurken, aslında olayın iç yüzünün çok daha farklı olduğunu belirledik! O magazin fotoğraflarının aslında ne için çekildiği ile ilgili haberimizi de, Şenol Goncagül’ün kaleminden önümüzdeki günlerde Zortul Medya Grubu’na bağlı gazetelerden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here