Haydi kardeşlik için mitinge

15
Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu tarafından bugün saat 17.30’da Dingiloğlu Parkı’nda düzenlenecek olan “Mısır ve Suriye’deki Katliama Lanet, Özgürlük ve Demokrasi Mücadelesi’ne Destek” Mitingi’nde tüm Kırklareli halkı bir olacak.
HABER MERKEZİ
Mısır’da darbe yönetiminin katliamları, Suriye’de sivil halkı hedef alan kimyasal silah saldırısı dolayısıyla; Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Büro-Memur-Sen, Diyanet-Sen, Toç-Bir-Sen, Bayındır-Sen, Bem-Bir-Sen, Hak-İş, İlim Yayma Cemiyeti, Kidyat, Kiad, Istıranca, Sevgi Dünyamız, Karakaş Bey, Sungurbey, Aşiyan, Anadolu Gençlik Derneği’nin oluşturduğu "Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu”  tarafından bugün saat 17.30’da Dingiloğlu Parkı önünde miting düzenlenecek “Mısır ve Suriye’deki Katliama Lanet, Özgürlük ve Demokrasi Mücadelesi’ne Destek” Mitingi’nde tüm Kırklareli halkı hep birlikte yapılan zulümleri lanetleyecek.
"Kırklareli Sivil Toplum Örgütleri Platformu” tarafından düzenlenecek olan mitinge Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz tam destek vereceklerini ifade etti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ise; Genel Merkezleri’nden doğrudan katılmaları yönünde bir talimat olmadığı için üyelerini katılıp katılmamakta serbest bıraktıklarını dile getirdiler.  (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here