Haydi Genç, “Kısa Çek Uzun Anlat”

5
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Ramazan Ayı dolayısıyla başlattığı “Kısa Çek Uzun Anlat” Kısa Film Çekim Etkinliği düzenlendi. 
HABER MERKEZİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Ramazan Ayı dolayısıyla başlattığı “Kısa Çek Uzun Anlat” Kısa Film Çekim Etkinliği düzenlendi. 
“Bizim Oralarda Ramazan” temasıyla çekilecek kısa filmlerin 1 Ağustos 2015 tarihine kadar “gmkisafilm@gmail.com” adresine gönderilmesi gerekiyor. Etkinliğe 12- 29 yaş gurubu herkes katılabiliyor.
Konu ile ilgili Kırklareli Gençlik Merkezi Müdürlüğü açıklama yaptı. Açıklamada şunlar kaydedildi; “Belirli temalarda kısa filmler çekiyoruz. Amacımız hayatı, değerleri, sevgi ve hüzünlerimizi paylaşmak, bir aile olmak ve kısacık filmlerimizle uzun uzun hikayeler anlatabilmek. Bu etkinlik ile Gençlik merkezlerimizin sosyal ağlarında yayınlanacak kısacık filminle gönlüne dokunduğun ve kayda aldığın her ana pek çok genç ortak olacak. 12-29 yaşlarında bütün gençlerin yapması gereken tek şey duygularını katarak kısa çekip uzun anlatmak. “Bizim oralarda Ramazan” temasıyla çekilecek kısa filmlerin “gmkisafilm@gmail.com” adresine 1 Ağustos 2015 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilecek kısa filmin belirlenen temaya uygun içerikte, 15 saniyeyi geçmeyecek sürede olması gerekmekte olup, izlenmeye uygun görüntü ve ses kalitesinde olacak şekilde cep telefonu kamerası, video kayıt cihazı gibi herhangi bir cihazla çekilmiş olabilir.” 
Kırklareli Gençlik Merkezi, 12-29 Yaş tüm gençlerin bu etkinliğe katılmasını tavsiye ediyor.  (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.