Havsa Belediye Başkanı Tekin’den amatör kulüplere destek

13
Havsa Spor yöneticisi Ruhi Çakır ve Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Mesut Öztürk’ü makamında kabul eden Tekin; “Kulüplerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Deplasmanlara gidişlerinizde araç desteğimiz devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Havsa Spor yöneticisi Ruhi Çakır ve Yeni Mahalle Spor Kulübü Başkanı Mesut Öztürk’ü makamında kabul eden Tekin; “Kulüplerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Deplasmanlara gidişlerinizde araç desteğimiz devam ediyor. Kulüplerinizde eksikliğini hissettiğiniz malzeme sorununu bizlerle paylaşmanızın ardından Belediye Meclisimizin de gayet olumlu baktığı malzeme temininizi gerçekleştirdik ve sizlere teslim edeceğim. Takımlarımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin Meclis Salonu’nda Havsa Belediyesi tarafından temin edilen 40 çift Kramponlu ayakkabı, Futbol Topu, Kaleci eldiveni, 20 çift Kemiklik ve 40 çift Eşofman takımını kulüp yöneticilerine teslim etti.
Çakır ve Öztürk kulüplerine yapılan malzeme yardımından dolayı Belediye Başkanı Oğuz Tekin’e ve Belediye Meclis üyelerine teşekkür ederek malzemelerini teslim aldılar. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here