Hattat Tarım’dan bir ilk daha

20
Hattat Tarım’dan bir ilk daha

Hattat Holding bünyesinde % 100 yerli traktörler üreterek büyük başarılara imza atmış olan Hattat Tarım Makinaları A.Ş. müşterilerine satın alınan traktörleri Çerkezköy fabrikalarında teslim ederek bir ilke daha imza atmış oldu.

Hattat Tarım Makinaları A.Ş. ilk olarak Kırklareli, Saray Ilçesi Bayisi Cem Otomotiv’in son bir hafta içinde traktör satışı yaptığı müşterilerini Hattat Tarım Makinaları A.Ş.’nin Çerkezköy tesislerinde ağırlayarak bir törenle anahtarlarını teslim etti.

 Hattat Tarım Ticari Genel Müdür Yardımcısı Sn. Uygar UŞAR "Şirket dinamiklerinin kullanımını en üst seviyeye çıkartarak; geniş ürün yelpazemizle, en iyi ürünleri çiftçimizin kullanımına sunmayı hedefledik. Bu hedefleri yakalarken, bizim traktörlerimizi tercih eden çiftçilerimizin traktörlerinin üretim aşamalarını görebilmelerini sağlamak ve onlara bir günlük tatlı bir anı bırakabilmek için traktörlerinin teslimini bir törenle fabrikamızda yaptık. Bu uygulamamızı bundan sonrası için de bayilerimizin destekleri ile sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu uygulama ile çiftçilerimizin bizi ve traktörlerimizi daha iyi tanımalarını sağlayacağına inanıyoruz." dedi…

 Törende anahtarları çiftçilere bizzat Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ibrahim HATTAT takdim edip; bol mahsul ve bol kazanç dileyerek günün anısına birer teşekkür belgesi verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here