Haskovalı Proje Heyeti Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti

15
Lüleburgaz Endüstri Meslek Lisesi ve Bulgaristan Haskova Endüstri Meslek Lisesi’nin sınır ötesi işbirliği projesi kapsamında Lüleburgaz’da çalışmalarda bulunan Haskova heyeti Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Lüleburgaz Endüstri Meslek Lisesi ve Bulgaristan Haskova Endüstri Meslek Lisesi’nin sınır ötesi işbirliği çerçevesinde düzenlemiş olduğu 600 bin  Euroluk “Mesleki ve Teknik Eğitimin Alt Yapısının Güçlendirilmesi” Projesi için Lüleburgaz’a gelen Haskova Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Angel Borzef, Müdür Yardımcısı Slovanya Dimitrova ve öğretmenler Raşit Bilal ile Georgi Slova Lüleburgaz’da yaptıkları 3 günlük çalışma sonrası Lüleburgaz Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Murat Calsun ile birlikte Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yasin Özdil’i makamında ziyaret etti. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerden sorumlu Müdür Yardımcısı Harun Sagun’da katıldı.
Ziyaret sırasında konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Özdil; “Bulgaristan’a birkaç kez gittim ve oradaki insanların ne kadar misafirperver olduğunu gördüm. Geçtiğimiz yıllarda hazırladığımız projelerimiz kabul edildi ve çok faydalı oldu. Bu projenin de kabul edileceğini umut ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. (y.y.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here