Hasan Çetin başkanlığı Ekrem Şaylan’a devretti

17
Kırklareli Ziraat Odası’nda beklenen değişim gerçekleşti
* 2 yıldan bu yana Kırklareli Ziraat Odası Başkanlığını yürütmekte olan Hasan Çetin, başkanlığı beklendiği gibi Ekrem Şaylan’a devretti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Ziraat Odası’nda 05 Şubat 2011 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul’daki seçimler sonucu başkanlığa getirilen Hasan Çebi, 2 yıldır yürüttüğü görevini beklendiği üzere Ekrem Şaylan’a devretti.
* “Yapacağı çalışmalara her türlü destek olacağım”
06 Şubat 2013 Çarşamba günü Kırklareli Ziraat Odası Başkanlığı’nda gerçekleştirilen devir-teslim töreninde konuşan Hasan Çetin şunları kaydetti:     
“2011 yılının Şubat ayında yapılan seçimlerde Ekrem Şaylan ile yapmış olduğumuz sözlü anlaşma gereğince benim görev sürem Şubat ayı itibari ile dolmuş bulunuyor. 2 yıl evvel ne konuştuğumuz gibi 20 Şubat tarihinden itibaren Ekrem Şaylan arkadaşımız başkanlık görevini 2 yıl süre ile yürütecektir. Geçen 2 yıl içerisinde olduğu gibi yine aynı şekilde Yönetim kurulumuz Ekrem Şaylan’ın başkanlığında çalışmalarına devam edecektir. Ziraat Odası’na ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını dilerim. Ekrem Şaylan’a da bu görevinde başarılar dilerim. Yapacağı çalışmaların her türlü destekçisi olmaya devam edeceğiz.”
* “Hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek”
Hasan Çetin’in başkanlığında olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerin devam edeceğini belirten yeni Başkan Ekrem Şaylan yaptığı açıklamasında; 
“Daha önceden de Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımız ile birlikte bunları konuşmuştuk. Günü geldiğinde başkanım üzerine düşen neyse hepsini fazlası ile yerine getirdi. Ondan öğreneceğimiz çok şeyler var. Başkanımızın tecrübelerinden muhakkak yararlanacağız. Kendiside muhakkak ki bunlardan bizleri mahrum etmeyecektir. Kendisine göstermiş olduğu bu tevazudan dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ziraat Odası yine Hasan başkanımın döneminde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde üstüne düşen görevleri yerine layıkıyla getirecektir. Başkanıma ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne bugüne kadar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here