Haluk Levent’ten Evrensekiz’de muhteşem konser

19
Haluk Levent, Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi’nde verdiği konserdeki sahne performansıyla izleyenleri doyasıya eğlendirdi.
HABER MERKEZİ
Evrensekiz Belediyesi’nin bu yıl 10.’sunu düzenlediği “Evrensekiz Kültür ve Bahar Şenliği” 9 Haziran 2012 Cumartesi günü Evrensekiz Barajı mevkiinde gerçekleşti.
Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen konsere; Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Pınarhisar Emniyet Müdürü Salim Alemdar, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Lütfü Karaman, Sakızköy Belediye Başkanı Naci Tarım, Büyük Mandıra Belediye Başkanı Şükrü Çölgeçen, MHP Demirköy İl Genel Meclis Üyesi Selahattin Birkaya, Evrensekiz Belediye Meclis Üyeleri, Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürü Salim Alemdar, Evrensekiz Mahalle Muhtarları Nazmi Demirkan, Cemalattin Aras, Emin Nalbant, Akıncılar Köyü Muhtarı Halil Ergene, Topçuköy Muhtarı Sedat İşcan, Yenibedir Köyü Muhtarı Hüseyin Alpaslan, Sütlüce Köyü Muhtarı Sadri Buzdağ, Büyükkarıştıran Karakol Komutanı Vekili Uğur Güneri, Büyükkarıştıran Jandarma Trafik Komutanı İlyas Yalçınkaya, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ve Lüleburgaz MHP İlçe Teşkilatı, Dosu Maya Tic. A.Ş  Müdürü Fatih Eyüpoğlu, Evrensekiz İlköğretim Okulu Müdürü Gürsel Özdemir, Müd. Yrd, Murat Dalkılıç, Lüleburgaz Lokantacılar Oda başkanı Nihat Yaman, Lüleburgaz Kahveciler Oda başkanı Nazif Kıvılcım, kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Özlem Ören’in sunuculuğunda gerçekleşen konserde Mehter Grubu beğeni toplarken alt grupların ardından ise Haluk Levent sahneye çıktı. Büyük bir coşkuyla karşılanan Haluk Levent seslendirdiği iki şarkısının ardından yaptığı konuşmada; “Ben Trakya’yı çok seviyorum ve biliyorum ki Trakya’da beni seviyor. Burada birçok yerde sahne aldım. Çok güzel konserlerim oldu. Ama sevgimin en büyük nedeni eşimin Trakyalı olması ve müziğe Trakya’da başlamış olmamdır. Bunların dışında gerçekten çok misafirperver sevgi dolu insanlarsınız. Bir insan Trakya’yı nasıl sevmesin ki?” dedi.
Konuşmasının ardından konserine devam eden Haluk Levent birkaç şarkısını söylemesinin ardından Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz eşi Semiha Abanoz ile birlikte sahneye çıkarak Haluk Levent’e çiçek takdim etti.
Haluk Levent durumdan çok memnun olduğunu belirterek;
“Ben birçok yerde konser verdim. Ama hiçbir yerde eşiyle birlikte sahneye çıkma inceliğinde bulunacak belediye başkanı görmedim. Bazıları korumalarıyla birlikte kabadayı olarak sahneye çıkıyor. Böyle Başkan nasıl sevilmez?” dedi.
Çiçek takdiminin ardından Abanoz çiftini sahneden indirmeyen Haluk Levent çiftin sahnede dans etmelerini istedi. Sahnede dans eden Abanoz çifti izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.
Konser sırasında sahneden inerek protokolün arasında dolaşan Haluk Levent daha sonra korumasız bir şekilde bariyerleri atlayarak halkın arasına girdi. Halkın arasında şarkı söylemeye başlayan ünlü sanatçı konserin büyük bir bölümünü halkın arasında geçirdi.
Konserin ardından Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz verdiği yemekle ünlü sanatçıyı protokol üyeleriyle bir araya getirdi. (yş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here