“Halkın Sesi Partisi milletin merkezidir”

18
* Halkın Sesi Partisi (HASPAR) Kırklareli İl Başkanı Nedim Çetin, “Bizim
partimiz, milletin merkezidir. Bizi sağcılık, solculuk, başkanlarının
tanımlamaları bağlamıyor. Bizi vicdan bağlıyor, ahlak bağlıyor” dedi.

HABER MERKEZİ
Halkın Sesi Partisi (HASPAR) Kırklareli İl Başkanı Nedim Çetin yaptığı yazılı açıklamasında Kırklareli’de teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Belki de 28 gün gibi kısa sürede kuruluşunu tamamlayan ve bu kadar çabuk teşkilatlanan başka bir parti yoktur. HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş siyasete yeni bir soluk getirmiştir. Sorunlara çözüm önerileriyle yaklaşan ve Türkiye’nin özlediği bir lider olarak ortaya çıkmıştır. HAS Parti siyasette vatandaşın özlediği bu boşluğu dolduracaktır.
Partimizin amblemi “Osmanlı Güneşi”, “Medeniyet Güneşi” adını verdiğimiz güneştir. Amblemde uygulanan güneş, tarih boyunca medeniyet güneşi olarak isimlendirilen bir motifi ortaya koyuyor. Buradan inancımız, hem yeni bir günün doğduğunu ortaya koymak, hem de Türkiye’de yeni bir dönemin yeni bir günün doğduğunu ifade etmektir. Hem de bizim medeniyet değerimize olan bağlılığımızı ifade etmek açısından Osmanlı’nın Medeniyet Güneşi motifi kullanılmıştır.
Halkın Sesi Partisi, milletin merkezidir. Bizi sağcılık, solculuk, başkanlarının tanımlamaları bağlamıyor. Bizi vicdan bağlıyor, ahlak bağlıyor. Bizi bir araya getiren; hak ve adalet isteğimiz, mazlumdan, mağdurdan ezilmişten güçsüzden yana olmamızdır.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here