“Halkımızın büyük desteğini yüreğimizde hissederek yolumuza devam ediyoruz”

6
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Ozan Yetkin Hazar bir açıklama yaparak;  bu günden sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ve Babaeski halkıyla…….
HABER ERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Ozan Yetkin Hazar bir açıklama yaparak;  bu günden sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ve Babaeski halkıyla mucize bir değişime imza atacaklarını belirtirken, hakkında oluşturulan “acaba çekilecek mi?” sorusunda son sözü söyledi. Akıllarda karışıklık oluşturan bu söylentiler hakkında şunları kaydetti; “Kesinlikle çekilmiyoruz ve hiç kimseden çekinmiyoruz, yolumuza her gün daha da güçlenerek devam ediyoruz. Ne mutlu bize ki gerek üyelerimizin gerekse halkımızın büyük desteğini yüreğimizde hissederek yolumuza devam ediyoruz.
Zaten en güçlü ekip olarak bizlerin çekilmesinin herhangi bir mantığı olmadığını sizlerde takdir edersiniz. Lakin çekilme düşüncesine sahip arkadaşlarımız varsa birlik, bütünlük ve beraberlik adına onları yanımıza davet ediyoruz.
Şunu asla unutmayalım ki, meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır. Bizlerin dışında kalan her iki Belediye Başkanı Aday Adayı arkadaşımızın hakkında “çekiliyor” dedikodusunun üretilmeyip sadece  Ozan Yetkin Hazar hakkında üretiliyor olması da, bizlerin ne kadar güçlü ve bu yarışı kazanmaya en yakın aday olduğumuzun göstergesidir.
Bizler dedikodulara dayanarak ya da söylentilerle hareket etmeyip, her zaman daha yaşanabilir, büyük Babaeski için, daha fazla ne yapabilirizi düşünüyoruz.
Bu kapsamda yaptığımız mahalle çalışmalarımızda mahallelerimizin sosyo – ekonomik problemlerini iyi irdeleyip yenilikçi çözüm anlayışlarıyla, değişim için yola çıkmış bir ekibiz.
Babaeskimiz için geliştirdiğimiz projeler ile İlçe Başkanlığımız döneminde kanıtlamış olduğumuz başarımızla, daha heyecan verici sonuçlarla büyük bir ekip anlayışıyla ve siz değerli Babaeskililerin katılımlarıyla şeffaf, hesap verebilir şekilde kolayca yöneteceğiz.
Hazar ve ekibinden ücretsiz tiyatro 
20 Eylül 2013 Cuma günü akşamı saat: 20.00’de Gazi Kemal Mahallesi Ova Sokak’taki Sevenlerin Bahçesi’nde tamamen kendi ekibimizin özverileriyle düzenlemiş olduğumuz Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale Zaferini konu alan “Kan Ağlıyor Anadolu” isimli oyunuyla tiyatrocu yazar Utku Erişik’i Babaeski Halkımızla buluşturuyoruz. Tiyatro oyunumuz ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir. “ 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here