“Halkı bilgilendirmede büyük rolünüz var”

10
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları İl Başkanlığı gazetemizi ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden AK Parti Kırklareli Kadın Kolları İl Başkanı Hazel Yolgiden ve yönetim kurulu üyeleri Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya tarafından karşılandı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Yolgiden; “Halkı bilgilendirmede büyük rolünüz var” dedi. Yapılan faaliyetleri, meydana gelen olayları en doğru bir şekilde halkın ve idari makamların bilgilendirilmesini sağlamak adına basın kuruluşlarının ayrı bir öneme sahip olduğunu söyleyen Yolgiden;
“Basın kuruluşları, halkın, idari makamların bilgilendirilmesi, gerek siyasi partilerin, gerek Sivil Toplum Örgütleri’nin faaliyetlerini, meydana gelen iyi yada kötü olayları en doğru ve dürüst bir şekilde aktarmak adına yapılan çalışmalarda büyük önem arz ediyor. AK Parti Kırklareli İl Kadın Kolları olarak geçtiğimiz yıl daha çok basın kuruluşları ile iç içeydik. Bizim çalışmalarımız sürekli devam ediyor. kadın kolları olarak her akşam ihtiyaç sahibi aileleri dolaşarak onları sıkıntılarını dinliyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tekrardan tüm basın mensuplarının, basın kuruluşlarının çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.
Ayrıca Yolgiden sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı çalışmalarda bulunulması temennisinde bulundu.
Gazetemiz genel koordinatörü Hacer Gökkaya ise gerek AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı, gerek Kadın Kolları gerekse Gençlik Kolları başkanlıklarından yapılan faaliyetler konusunda basın kuruluşlarının bilgilendirilmesi hususunda yaklaşık son 1 yıldır sıkıntı yaşandığını ile getirdi.
Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Gökkaya, gazetemiz adına AK Parti Kadın Kolları Kırklareli İl Başkanı Hazel Yolgiden’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here