Halkçı Başkan’dan Kaynarca Halkı’na şeffaf yönetim

10
* Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker Şeffaf yönetim ilkesi kapsamında Kaynarca Halkı’na 3 ayda Kaynarca’ya neler yaptıkları ile ilgili bilgiler verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker Şeffaf yönetim ilkesi kapsamında Kaynarca Halkı’na 3 ayda Kaynarca’ya neler yaptıkları ile ilgili bilgiler verdi.                                                                                           
Kaynarca meydanında bulunan Burhanettin Özbay parkında 07 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’da düzenlenen bilgi toplantısına Kaynarca Halkı yoğun ilgi gösterdi. Başkan Türker toplantıda göreve geldiğinden bu yana neler yaptığı halkına anlattı. Bundan sonrada her 3 ayda bir bilgilendirme toplantıları yapacağını söyleyen Türker; “Biz şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda ilerliyoruz. Her şeyimiz ortada ve bundan sonrada böyle olacak.” dedi.  
* “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’in gazetemize yaptığı açıklamada;” Biz Kaynarca için varız, her zamanda öyle olacak. Çok çalışıp Kaynarca’mızı daha da ileri götüreceğiz. Bugün burada 3 ayda neler yaptığımız hakkında halkıma bilgi verdim. Çalışmalarımıza yine hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.  (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here